Украина, 01004, Киев, ул. Шелковичная 42-44 +380 (44) 490 12 77

«ПРЕДСТАВНИЦТВО «CІCKO CІCTEM3 МЕНЕДЖМЕНТ Б.В.» висловлюе щиру подяку та вдячність за професіоналізм, якісну та плідну співпрацю під час надання архівних послуг.

Висококваліфікований персонал ТОВ «ОСГ Рекордз Менеджмент», забезпеченність обладнанням, необхідними програмами, наявність матеріально-технічної бази дозволили «ПРЕДСТАВНИЦТВО «CІCKO CІCTEM3 МЕНЕДЖМЕНТ Б.В.» отримувати якісні послуги індексування (структурування) документів, можливість автоматичного перетворення документів будь-якого формату в захищений формат PDF i автоматичної обробки, з безпечним доступом до даних та можливістю моніторингу інформації віртуальної кімнати даних.

Додатково хотілося б відмітити чітку налагоджену роботу всього колективу, готовність до вирішення найскладніших завдань, ретельність у виконанні роботи.

За час співробітництва ми знайшли в oco6i ТОВ «ОСГ Рекордз Менеджмент» надійного партнера, готового до вирішення найскладніших завдань та рекомендуемо Компанію як кваліфіковану та надійну, що націлена на довгострокову співпрацю.

Боришкевич Н.П., Фінансовий менеджер з обов'язками головного бухгалтера